İngilizce Dil Kursları

GENEL İNGİLİZCE
İngilizce Dil Kursları
A. STANDART PROGRAM
Her kur 1 ay sürer ve 24 saatten oluşur. 5 ay sonunda öğrenci bir seviye tamamlamaktadır. Haftaiçi ve haftasonları farklı program seçenekleri bulunmaktadır.

B. YOĞUN PROGRAM
Her bir seviye 2 ay (120 saatten) oluşmaktadır. Kursiyer her yoğun program sonunda bir seviye tamamlamaktadır.Hafta içi her gün ve farklı saat seçenekleri bulunmaktadır.

C. ÇOCUK SINIFLARI
İlköğretim ve liselerde eğitim gören öğrencilere İngilizce'yi hem severek öğretmek hem de okuldaki İngilizce derslerine destek olmak için yıl boyunca açılan programlardır. İngilizce'yi öğretirken konuşma ve anlama becerilerini geliştirerek günlük yaşamda kendilerini ifade edebilme yeteneğini kazandırmak bu kursların temel amacıdır.

ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR

A. TOEFL IBT

Türkiye'deki üniversitelerin hazırlık programlarından muaf olmak isteyen veya ön lisans ve lisansüstü eğitimlerine yurt dışında devam etmeyi planlayanlar için
 • Konularında uzman ve belgeli yabancı ve Türk öğretmenler
 • Sınav içeriğine uygun programlar
 • TOEFL iBT için bilgisayar laboratuvarımızda sınırsız uygulama imkanı

B. COPE & PROFICIENCY
 • Bilkent, ODTÜ, Hacettepe, Ankara, Gazi, İTÜ, Boğaziçi, YTÜ, Atılım, Çankaya, Başkent ve Türkiye çapında KKTC'deki diğer üniversitelerde okuyan veya okuyacak öğrenciler
 • Üniversite hazırlık eğitiminde başarısız olmuş ancak eğitimlerine dönmek için sınırlı sayıda sınav hakkı olanlar
 • Bilkent Üniversitesi BUSEL Pre-Fac öğrencileri (4 yıllık bölümler)
 • Bilkent Üniversitesi Upper-Intermediate öğrencileri (2 yıllık bölümler)

C. HAZIRLIK ATLAMA VE HAZIRLIK DESTEK PROGRAMLARI
 • Ülke çapında İngilizce eğitimi yapan tüm 4 yıllık fakülte ve 2 yıllık meslek yüksekokul öğrencileri için hazırlıktaki sınıflarınıza ve programlarınıza paralel her seviyede eğitim (Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Pre-Faculty)
 • Sınav öncesi mock exams

D. DİNLEME VE KONUŞMA SINIFLARI
Listening-Speaking programımıza katılacak öğrencilerimizin en az Upper-Intermediate düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması gerekir. Eğitimler, konusunda uzman ve profesyonel öğretmenlerimiz tarafından en güncel materyal ve yayınlarla desteklenmektedir. TOEFL sınavına girmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir hazırlık programıdır.

E. İŞ İNGİLİZCESİ
İleri düzeyde İngilizce seviyesini tamamlamış öğrencilerimiz ya da seviye tespit sınavında bu düzeyin üzerinde çıkmış öğrencilerimiz özel olarak oluşturulan bu sınıflara katılabilirler. Hukuk, Mühendislik, Turizm-Otelcilik, Bankacılık - Finans, eğitim verdiğimiz sektörlerden bazılarıdır.

F. KPDS - ÜDS
 • Sınav için gerekli altyapı
 • Sorulara teknik yaklaşımlar
 • Farklı akademik disiplinlere uygun sınav uygulamaları
 • Alternatif gün ve saat seçenekleri

G. TOEIC
İş dünyasında İngilizce yeterlilik sınavıdır.
 • Görsel ve işitsel becerilerin ölçüldüğü bu sınava paralel zengin materyaller
 • Sınav içeriğine uygun program

H. YDS
 • Sınav içeriğine uygun yayın takibi ve özgün materyaller
 • Kelime ve dilbilgisi eğitimi
 • Sınav için gerekli tekniklerin öğretimi
 • Sınav sistemine uygun deneme sınavları


Detaylı bilgi için 418 79 73 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


STANDART PROGRAM YOĞUN PROGRAM
ELEMENTARY
PRE-INTERMEDIATE
A1 5 Kur  (5 AY) 2 Ay M.E.B.
1.
A2 5 Kur  (5 AY) 2 Ay BASAMAK SINAVI
INTERMEDIATE
UPPER-INTERMEDIATE
B1 5 Kur  (5 AY) 2 Ay M.E.B.
2.
B2 5 Kur  (5 AY) 2 Ay BASAMAK SINAVI
ADVANCED
PROFICIENCY
C1 5 Kur  (5 AY) 2 Ay M.E.B.
3.
C2 Dilde Yeterlik Sınavları / Mesleki Dil Eğitimi /
Dilde Yetkinlik
BASAMAK SINAVI
DİLDE YETERLİK SINAVLARI
TOEFL / IELTS / PROFICIENCY / KPDS / ÜDS / TOEIC

SINAVLAR

A. TOEFL IBT

Hem eğitim hem de iş dünyası tarafından en çok tercih edilen İngilizce dilde yeterlik sınavıdır. Okuma, Konuşma, Dinleme ve Yazma becerilerinin eşit ağırlıklı olarak test edildiği bir sınavdır ve dünyanın her yerinde iki yıl geçerlidir. Tüm eğitim kurumları, özel ve tüzel kurum ve kuruluşları tarafından kabul edilmektedir.

B. IELTS
Genellikle İngiltere, Yeni Zelanda ve Avustralya'da eğitim görmek ya da çalışmak isteyenler için gerekli olan dilde yeterlik sınavıdır.

C. PROFICIENCY
Üniversitelerin hazırlık bölümlerinde uygulanan hazırlık atlama sınavına öğrencilerin hazırlandığı programdır.

D. KPDS / ÜDS
Türkiye'deki üniversitelerde yüksek lisans veya doktora programlarına yerleşmek isteyen ve devlete bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan veya çalışmak isteyen kişiler için gerekli ve geçerli olan bir sınavdır.

E. TOEIC
İş dünyasında İngilizce yeterlik sınavıdır. Görsel ve işitsel becerilerin ölçüldüğü bir sınavdır. Genellikle bankalar tarafından istenilen bir sınavdır. Sınav sonuçları iki yıl geçerlidir.

F. M.E.B SERTİFİKA SINAVLARI
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir dil kursunda eğitim aldığınızı ve İngilizce seviyenizi belgeleyen bir sınavdır. Beginner, Intermediate ve Advanced olmak üzere üç ayrı seviyeden oluşmaktadır.

G. YDS

Liselerin Yabancı Dil sınıflarından çıkışlı ve üniversitede İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İspanyolca ve İtalyanca gibi üniversitelerin Dil Bölümlerinde lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin katıldığı sınavdır.
 
Kampanya